Російський адвокат Фейгін намірився посадити прокремлівського брехуна Шарія

В Youtube з’явилося відео опозиційного російського «Сотник ТВ», де російський адвокат Марк Фейгін розповідає, ким насправді є «борець з українською хунтою» блогер Анатолій Шарій, який ховається в Польщі.

Як відомо, Марк Фейгін подав до українського суду на прокремлівського блогера Анатолія Шарія. Шарія часто цитують і приводять як приклад думки в останній інстанції люди з антиукраїнською спрямованістю. Фейгін досить докладно характеризує його як банального злочинця, який переховується від правосуддя.

«Думав, що він просто комаха, але з’ясував, що Шарій кримінальник», — презирливо каже Фейгін. Адвокат дуже добре знає ціну таким людям і розуміє, що вся ця лавина бруду і ненависті проти України — добре оплачується і допомагає Шарію триматися на плаву, оплачувати адвокатів і суди. А гроші йому потрібні по тій простій причині, що йому треба захищатися від звинувачень на свою адресу, і не тільки політичних.

Раніше Шарій пред’явив позов Фейгіну за його цитату, де він назвав блогера «антиукраїнською твариною». Тепер — відповідь адвоката Шарію.

Адвокат, якому, найімовірніше, доступна певна інформація, стверджує, що антиукраїнський блогер Шарій, крім іншого, є педофілом, любителем дитячого порно. Антисоціальний тип, інструмент Кремля, який обікрав власну сестру в Голландії, блогер страждає патологічною ненавистю до України та відпрацьовує замовлення кремлівського куратора Донбасу Суркова.

Колишній адвокат Надії Савченко має намір позбавити Шарія статусу біженця, який йому помилково дала Литва. Фейгін має намір не дати можливість Шарію ховатися в країнах ЄС — він повинен бути депортований, тому Фейгін хоче домогтися екстрадиції Шарія в Україну. Фейгін шкодує, що в Україні не позбавляють громадянства за брехню про Україну і ненависть до своєї країни.

Але Шарій відповість за все, вважає Марк Фейгін.