Як Дональд Трамп став мільярдером?

Всупереч поширеній думці Дональд Трамп не може пишається українськими предками в восьми поколіннях. За походженням він — німець і його початкова прізвище — «Друмпф». Своїм багатством він зобов’язаний своєму ж походженням. Основу імперії нерухомості заснував ще його дід, Фрідріх Друмпф, який опинився в США через тотального небажання йти в німецьку армію. Так «відкосити» від армії в Німеччині і втік в Нью-Йорк юний Фрідріх визначив долі цієї країни.

Фрідріх почав бізнес, і досить успішно просувався по бізнес-сходах, під кінець свого короткого життя зайнявши кілька ділянок і заволодівши кількома перспективними об’єктами. За дружиною він з’їздив знову-ж до Німеччини. Хто знає, чого б досяг він, якби не рання смерть від пневмонії. Його син Фред, ще підлітком увійшов девелоперський бізнес, побудувавши будинок за 800 доларів і продавши за сім тисяч. Саме він і його мати створили імперію Трампів, освоюючи все нові і нові ринки нерухомості. Вони увійшли в готельний бізнес і в бізнес військовий, вони будували для армії і для робітників, робочі квартали і супермаркети. У 1968 році Дональд Трамп увійшов в цей бізнес і в 1974 вже розпоряджався ним одноосібно. Скрізь створювалися хмарочоси і готелі, райони і містечка — і неодмінно вони називалися «Трамп».

Це в якійсь мірі урок для наших любителів нерухомості. Наша нерухомість, до речі, дуже добре виглядає на сайті dom.ria.com. Девелоперський бізнес, ймовірно і у нас дасть безліч мільярдерів, які коли-небудь можуть стати президентами. Було б чого!

Як власник імперії Дональд Трамп пішов ще далі і діяв ще сміливіше, ніж його предки, являючи собою класичний приклад акули американського бізнесу. Його яскравий стиль, хвастощі і повна відсутність скромності, яка не в пошані у американців зробили його самого. Те, що він став президентом, подобається це комусь чи ні, лише закономірний підсумок розвитку його сім’ї.